Dlaczego Planet Escape?

Planując wymarzone wakacje bardzo często decydujemy się na usługi biura podróży. To po prostu o wiele bezpieczniejsze i praktyczniejsze rozwiązanie, niż samodzielna wyprawa z wieloma niewiadomymi. Wśród licznych biur podróży na naszą szczególną uwagę zasługuje Planet Escape. Organizowane przez nie wyjazdy są wyjątkowe i niezapomniane.

Do kogo skierowana jest oferta Planet Escape?
Podróże znajdujące się w ofercie Planet Escape to propozycja dla osób, którzy chcą zobaczyć coś więcej, poza turystycznymi kurortami i przeżyć prawdziwą przygodę. Z tym biurem można odkrywać piękne i mniej znane miejsca, fascynujące, mistyczne zabytki oraz przyrodnicze cuda. Specjalnością Planet Escape są egzotyczne podróże, które są idealnie dopasowane do klientów, ich potrzeb oraz oczekiwań. W podróżach nie chodzi o to, aby przez dwa tygodnie wygrzewać się na plaży lub przy hotelowym basenie. Nie chodzi również o to, aby biegać od zabytku do zabytku, dostając, co chwilę zadyszki. Podróże to zdobywanie nowych doświadczeń, kontakt z lokalną ludnością, pobyt w miejscach ważnych dla mieszkańców. Taka jest właśnie filozofia podróży według Planet Escape.

Wyjazdy do niezwykłych i sprawdzonych miejsc
Pracownicy Planet Escape to ludzie z pasją, którzy polecają wyłącznie sprawdzone przez siebie miejsca. Trasy podróży omijają z dala turystyczny zgiełk. Możemy spodziewać się natomiast miejsc ciekawych, w których doświadczymy zupełnie nowych rzeczy. Nie musimy obawiać się przykrych niespodzianek i rozczarowań. To częsty problem osób wykupujących wycieczki w biurach podróży. W folderach i na ulotkach wszystko prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Natomiast po dotarciu na miejsce okazuje się, że promocyjne materiały mijają się z rzeczywistością. W Planet Escape nam to nie grozi.

Fantastyczne miejsca noclegowe
Planet Escape proponuje noclegi w kameralnych hotelach o wyjątkowym charakterze i niepowtarzalnym uroku. To obiekty, które powstały w zgodzie z naturą i lokalną kulturą, a nie wyłącznie na potrzeby ogromnego ruchu turystycznego. Eleganckie, stylowe, kameralne hotele umożliwią nam prawdziwy relaks i zapewnią, niczym niezmącony, spokój. Obiekty z oferty Planet Escape są bardzo wysoko oceniane przez Klientów biura.

Doskonała kuchnia
Nieodłączną częścią udanej podróży jest możliwość skosztowania lokalnych specjałów oraz wgląd w autentyczną kuchnię miejsca, do którego się udajemy. Planet Escape tworzy dla swoich klientów specjalne Escape Booki. To szczegółowe przewodniki po miejscowych punktach gastronomicznych, w których warto zjeść posiłek. Wszystkie obiekty zaznaczone są na mapkach, abyśmy mogli łatwiej do nich trafić. To z pewnością lepsze rozwiązanie, niż z góry wykupione wyżywienie.

Planet Escape – miejsce ludzi z pasją
Twórcy Planet Escape udowodnili, że organizowanie podróży i wypoczynku może być prawdziwą pasją, pod warunkiem, że jest nią także samo podróżowanie. Postanowili odciąć się od popularnego nurtu i iść pod prąd turystycznym trendom. Dlatego w trakcie wyjazdu nie spotkamy rozkrzyczanych tłumów turystów. Do miejsc, które proponuje Plante Escape po prostu oni nie docierają. Podróże organizowane przez biuro pozwalają przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości. Marzenia o prawdziwie egzotycznych wyjazdach stają się dzięki niemu rzeczywistością. Stąd ogromna popularność Planet Escape i mnóstwo zadowolonych klientów, którzy raz skorzystawszy z usług biura, wracają do niego ponownie po jakimś czasie. Bo podróżowanie to pasja, którą można się bardzo łatwo zarazić.

Autor